RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Silver Nymph (Glades)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:16 pm

Katashi: (Poté co usnula jsem jí opatrně nadzvedl , položil jí na postel a přikryl.Pak jsem vstal , otevřel trochu okno , aby tu měla čerstvý vzduch a poté jsem natáhl závěsy , aby do pokoje nesvítilo slunce a sedl jsem si k posteli.A čekal až se probudí)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:22 pm

Uběhly 3 dny. Sheilla se nezitím zotavila natolik, že už může chodit a normálně se bohybovat. Jen bok jí stále trochu pobolívá, ale dovolili jí už chodit na vycházky po lázních a parcích.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:26 pm

Katashi: (Po několika hodinové absenci jsem se vrátil do Sheillina pokoje a když jsem vstoupil dovnitř tak jsem viděl , že už nespí.A také vypadala mnohem líp než včera nebo předevčírem) Tak co...už se cítíš líp? (optal jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:36 pm

Sheilla: (Usměje se.) O moc líp. (Má na sobě tmavé tričko, které překrývá zbytek rány na boku a tmavší krátkou sukni. Jde k němu.) Byla tu Ralla. Říkala, že už klidně můžu jít ven, ale s odjezdem domů bych měla ještě den dva počkat. Nechceš si někam zajít? (Vezne do dlaní jeho ruku.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:43 pm

Katashi: (Zamračil jsem se) Oni Tě tu snad naučili číst myšlenky...to není fér! (protestoval jsem , ale pak jsem jí k sobě přitáhl a políbil) Moc rád...už docela dlouho jsme si nikam nevyšli , že? (pousmál jsem se) Když jsem tu byl ještě před tím...tak jsem slyšel...že tu prý mají nádherný lázeňský par a že je tam i nějaká restaurace..co kdybychom si zašli tam? (navrhl jsem)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:54 pm

Sheilla: (Zasměje se.) Tak jdem. (Taky ho políbí a táhne ho za ruku ven.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:59 pm

Katashi: (Pousměju se a jdu přímo za ní./Hmmm...park..docela pěkné místo.../V hlavě se mi už pomalu začal rýsovat plán jak to vlastně bude)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sponsored content





Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silver Nymph (Glades)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Silver Nymph
» Ralla Hikari (guildmaster Silver Nymph)
» Glades (severní Igneelia)
» Lianské Lázně (Sylver Nymph pobočka)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: