RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Glades (severní Igneelia)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Glades (severní Igneelia) Empty
PříspěvekPředmět: Glades (severní Igneelia)   Glades (severní Igneelia) I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 6:48 pm

Velice známé město snoubící lázně s takovou lehkou formou zábavního parku. Místní lázně jsou známé okouzlujícím parkem s nádhernými sochami a fontánkami, kde skoro na každém rohu mají lázeňští hosté zdobený altánek s čerstvým ovocem a freshem zcela zdarma. Zábavní část má vlastní zvířecí park(obdoba dnešní zoo), několik hřišť na minigolf v podobném stylu jako lázeňský park a i jiné klidové atrakce. Zbytek městečka tvoří převážně rodinné domky s malými obchůdky se vším možným. Většina stálých obyvatel však žije ve vesničkách a osadách, roztroušených v malebné krajině blízkého okolí. Sídlí zde cech Silver Nymph.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Glades (severní Igneelia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Glades (severní Igneelia)   Glades (severní Igneelia) I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 7:38 pm

Kousek od tohoto města , někde v lesích Odahviing přistál.Díky..odtud to zvládnu sám...pak tě zase zavolám... pravil jsem a seskočil z něj.Jasně..přiletím jak nejrychleji budu moct... řekl a odletěl.Já se zatím vydal ke vstupu do tohoto města.Jakmile jsem byl uvnitř , překvapilo mně množství stánků a obchůdků které zde byly.Procházel jsem se rekreační čtvrtí a každý druhý dům byly buďto lázně nebo multifunkční* rekreační dům.A pak , po krátké procházce jsem uviděl něco úžasného.Nikdy bych nemyslel že tato věc ve mně vzbudí takový zájem.
Glades (severní Igneelia) Prsten3 *vedle byl papírek* 25000 Jewel
/Hmmm..../ to bylo asi jediné co mi prolétlo hlavou a v momentě už prsten nebyl ve výloze , ale v mé kapse.(Ne vážně jsem ho neukradl T_T)A v té chvíli se má nálada trochu zlepšila.Jen jsem se dál procházel a zaslechl jsem nějaký rozhovor, že se prý v okolí Glades nachází magický les s magickými bylinami.Celkem mě to zaujalo.Byliny...možná tam budou i nějaké krásné květiny.To by se mi hodilo.A tak jsem pomalu vyšel z města.Zase kousek dál jsem zavolal Odahviinga , řekl jsem mu kam má letět a vyletěli jsme.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
 
Glades (severní Igneelia)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stark (Severní Igneelia)
» Silver Nymph (Glades)
» Tarenis (jižní Igneelia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: