RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Silver Nymph (Glades)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:45 pm

Cech kouzelníků Silver Nymph je znám především svou laskavostí a dobrotou, neúprosností vůči nepřátelům a krásným dívkám. Zbloudilí a hladoví poutníci vždy najdou místo v přilehlém "penzionu", kde je o ně dobře postaráno. Jejich půvabná guildmasterka Ralla Hikari je dobrou přítelkyní Feyy Elären a kromě silné větrné magie ovláda i základy léčitelství (normálního, ne magie).
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:57 pm

Katashi: (Na nenápadnost teď nebyl čas.Sheilla na tom byla zle a nebudeme si nic nalhávat..já už se taky sotva držel na nohou.Odahviing přistál přímo před dveřmi cechu což otřáslo asi 90% Gladesu.Seskočil jsem z něj s Sheillou v náruči a vešel dovnitř.) Je tady někdo...kdo by se o ní mohl postarat? (řekl jsem takovým polohlasem , protože na řvaní jsem se už vážně necítil.Jedině že bych pak týden nemluvil vůbec.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:12 am

Sheilla: (Lehce se pohne a bolestivě vzdychne.)

Přiběhne nějaká kouzelnice, zřejmě pracující za barem. Když je uvidí, vyděšeně vytřeští oči. "Kdo...jak...? Já...hned vám někoho zavolám." Hvízdne na prsty a ukáže rukou znamení. Přijde sympatický mladý kouzelník a za ním dva další, kteří nesou nosítka. Nastaví je, aby tam mohl Katashi položit Sheillu. Mladý kouzelník, který se představí jako Rayn Shateki, podepře Katashiho a oba je odvedou (a odnesou) do jednoho z bílých pokojů místního cechovního "penzionu". Mezitím se zpráva dostane k Ralle Hikari, guildmasterce cechu, která hned naviguje nějaké lékařsky vzdělané kouzelníky, co mají dělat, aby Sheillu dostali mimo ohrožení života. Nechá ji v jejich péči a jde za Katashim.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:18 am

Katashi: (Jakmile přinesou nosítka tak na ně položím Shei a pak jdu přímo za nimi až nás zavedou do bílých pokojů.První a asi jediná věc co jsem udělal byla ta , že jsem si stoupl k oknu , opřel se o něj a koukal se někam do dáli.Poté někdo vstoupil do mého pokoje.Nebýt toho že stojím u okna ani bych o tom nevěděl.Otočil jsem se k té ženě , prohlédl si jí a pak jsem se zase zahleděl do neznámé dáli.) "Co po mně chcete?" (zeptal jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:21 am

Ralla: (Usměje se.) Zběžně prohlédnout a zkontrolovat zdravotní stav, zeptat se kdo jste, proč jste tady a co se vám to vůbec stalo. (Její hlas zvážní.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:25 am

Katashi: Já jsem v pořádku..hlavně pomozte jí....a já?Já....jsem nikdo...v současné době... (odpověděl jsem jí , ale přes to ne na vše a ne moc srozumitelně.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:35 am

Ralla: (Opře se o zeď a založí si ruce.) Nepovídej... A o ní se bát nemusíš, pěčují o ni ti nejlepší. Ale neřekl jsi mi všechno. Odkud jste vlastně přišli?
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:37 am

Katashi: Ona je z Fiery Rainbow...a já z jednoho..vám neznámého místa....Tuhle větu jsem už slyšel tolikrát..a vždy to nakonec dopadlo špatně...takže se chci ujistit...
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:44 am

Ralla: (/Fiery Rainbow?!/ Usměje se na něj a otočí se ke dveřím.) Jestli se o ní tak moc bojíš a cítíš se už lépe, tak můžeš jít se mnou se za ní podívat.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:47 am

Katashi: Já se celou dobu cítil dobře... (zamumlal jsem a šel za ní)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:00 am

Ralla: (Otevře dveře do Sheillina pokoje a pokyne ošetřovatelkám, že můžou jít.)

Sheilla leží na posteli v čistém krátkém tričku a tříčtrvtečních kalhotech. Četné rány na ramenou a i jinde po těle není už vůbec vidět, jen bok má ovázaný obvazem, který se lehce červená krví. Stále ještě o sobě neví, jen jí třeba občas lehce cukne dlaň.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:04 am

Katashi: (pouze jsem stál ve dveřích a hleděl na tuhle...tragédii.Nejdříve jsem pohled sklopil k zemi a pak jsem se otočil tváří pryč z pokoje.Nemohl jsem se na ní dívat a při tom vědět , že pro ní nemůžu nic udělat.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:36 am

Sheilla: Mhm.. (Cukne sebou a lehce pootevře oči.) Eh..co...já? ....kde? (Zastíní si rukou oči.)

Ralla: (Podá Katashimu chladivý vlhký hadřík.) Zvládneš to tu? Ještě mám nějakou práci. (Otočí se a odchází.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:42 am

Katashi: (Když jsem uslyšel Sheillin hlas tak se mi docela ulevilo.Poté jsem se otočil zase tváří do pokoje a přešel k její posteli a sedl si na nějakou židli , nebo něco co tam bylo.) Jsme v Glades... (odpověděl jsem i když jsem si myslel že to byla řečnická otázka)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:46 am

Sheilla: )Sundá ruku.) Katashi...? Ty... kdy? Kde... je Chelsa? (Pokusí se zvednout na loktech, ale spande zpátky a zašklebí se bolestí.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:50 am

Katashi: Nesnaž se zvednou...ještě stále na tom nejsi moc dobře...a Chelsa...je v lese....pokud odtamtud neodešla... (odpověděl jsem) A já..já tu nejsem moc dlouho...ale zajímá mě..cos tady dělala Ty?
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 10:56 am

Sheilla: Já to přišla skončit. Doufala jsem... že to konečně pochopí. Já to přece neudělala.... (Zakryje si rukama obličej.) Nechtěla jsem abys sem šel. Nechtěla jsem tě přivést do nebezpečí. Odpusť mi to. (Rozvzlyká se.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:19 am

Katashi: Shei....nepřivedla jsi mě do nebezpečí...tohle byl můj vlastní výběr...v podstatě...to byla jen náhoda že....že jsem Ti mohl pomoc...i když mi nejdříve nedošlo to...že jsi to opravdu Ty...ale jediný kdo se dostal do nebezpečí jsi byla Ty....prosím...slib mi že takovouhle hloupost už nikdy neuděláš...alespoň jsi o tom měla někomu říct...co kdybych..nepřišel....a ty bys...tam zůstala...asi nikdo kromě mně by si toho nevšiml...a co pak? (řekl jsem smutně)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:30 am

Sheilla: Tak...bych tu zůstala. Alespoň by toho nechala a neohrožovala nikoho... (Potichu.) Kdyby mě zabila, tak by měli všichni po starostech.... Byl by konečně klid.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:36 am

Katashi: Sheillo...jak tohle můžeš říct?Vždyť víš že nám na Tobě záleží....a po starostech by určitě nebylo..přineslo by jich to ještě víc...a pak by přišlo i krveprolití...a to nikdo nechce.pokud to není nevyhnutelné... (povzdechl jsem si) Ale stejně to nechápu...jak někoho může chtít zabít vlastní sestra? (zašeptal jsem)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:52 am

Sheilla: (Odkryje oči a dlouze se na něj zadívá. Jindy jasné oči má zvláštně zakalené. Pak otočí hlavu na druhou stranu.) To je těžké... Já i ona jsme toho hodně přetrpěly a...ona se ještě stále nevyrovnala se smrtí Niagela-nii. Nemůžeme za to. Ani jedna. Bylo jich moc... Ale chtěli mě. (Přitáhne si na obličej poštář.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 11:59 am

Katashi: Tím pádem to není tvá vlastní sestra....kdybych já měl tehdy tu možnost s tím alespoň něco udělat...třeba ochránit svou malou sestřičku....tak bych to udělal...za každou cenu....jenže to bylo nemožné...byl jsem moc daleko....pokud by ona byla vážně tvá sestra...měla by tě spíše podpořit...než se snažit o to abys byla mrtvá... (smutně) Sheillo...ty víš že tu vždy budu pro Tebe...ať už potřebuješ cokoliv....
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:02 pm

Sheilla: (Oči jí zase plní slzy. Pokusí se jednou rukou zvednout a druhou k němu natáhne.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:04 pm

Katashi: (Trošku jsem se k ní naklonil a pomohl jsem jí při zvedání.) Ještě bys neměla vstávat....
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 12:10 pm

Sheilla: (Pověsí se mu rukama kolem krku a položí na něj hlavu. Vnímá vlažné teplo a lehké záchvěvy jeho těla. Přitáhne se tak, aby jí rána na boku nebolela a unavená mu usne hlavou na hrudi.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silver Nymph (Glades) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Nymph (Glades)   Silver Nymph (Glades) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silver Nymph (Glades)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silver Nymph
» Ralla Hikari (guildmaster Silver Nymph)
» Glades (severní Igneelia)
» Lianské Lázně (Sylver Nymph pobočka)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: