RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Okolí města Tarenis

Goto down 
+2
Irasus Tain
Feya Elären
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 9:26 am

Ikatsu: ( Jdu společně s Kyoko a Akirou po dlouhé cestě a zatím se nic moc neděje. Jen Akira si povídá a Kyoko hraje do rytmu nějakou melodii tím že bouchá do kamenů, já však jdu s klidem po cestě a užívám si přírody. Musím se stát silnější jestli chci ochránit své přátele a taky ochránit Hira. Od té chvíle co se vylíhl ho mám na starost. Něco jako rodičovská péče. Zatím mi spokojeně spí na hlavě tak ho nebudu budit, aby se neleknul. Schválně jestli někdy dokáže plynule mluvit naším jazykem. To by bylo velmi zajímavé.)
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 8:51 pm

Krajina kolem se změnila. Řídké stromy zmizely a špičaté narezlé skály, vyrážející z tvrdé šedozelené trávy, se nakupily do hloučků. Sem tam uslyšíte divné zvuky: někdy je to vítr na skále, jindy to zní spíš jako nějaká divoká zvěř. Uvědomujete si, že evidentně nejste sami. Nezaměnitelný a až kýčovitě známý pocit něčího pohledu, doplněný o důkaz ve formě podezřelého pachu, zachyceného citlivými čichovými orgány drakobijců nedávají prostor pochybám. Jediní kdo divnou náladu nevnímá jsou Neirelli a Hiro, kteří se začínají nudit a chtějí si jako všechna malá koťata hrát.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jun 09, 2012 5:35 pm

Kyoko: (Přestane kopím bouchat do kamenů, zastaví a zašklebí se.) Chce se mi zvracet.
Návrat nahoru Goto down
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jun 10, 2012 11:35 am

Ikatsu: (Zatím se rozhlížím po okolí zdali tu něco nebude co by mě na chvíly zabavilo. Už si snad ani nepamatuju jakej je cíl mise, ach ta moje paměť.) Nevíte co máme vlastně za misi? Nějak jsem to po té dlouhé cestě zapomněl.
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jun 11, 2012 5:43 pm

Akira: Fuj, to je ale smrad... (Zašklebí se a nakopne nejbližší šutrák. Ten vyletí a zapadne někam mezi skály. Třísk!) Háá! Zásah! (Zaječí a zvedne ruce nad hlavu.)

Neirelli: Nyááááá~! (Taky zvedne packy nad hlavu, div nepřepadne.)
Návrat nahoru Goto down
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jun 15, 2012 8:24 pm

Za skálou kam dopadl kámen se ozve zavřísknutí a vyrazí odtamtud jakási prapodivná chlupatá obludka s dlouhými drápy. Vrhne se na Kyoko. Pokud se pozorněji podíváte, zjistíte, že má na krku obojek a z něj se táhne dozadu mezi skály, keře a hromady kamení tenký, ale velmi pevný provázek. Že by "hlídací pes"?
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jun 16, 2012 7:20 pm

Kyoko: (Začne mávat rukama kolem sebe a ječet.) HUHUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ SUNDEJTE TO ZE MĚ! NIC NEVIDIM, NIC NEVIDIM, POMÓC! (Zakopne pravou nohou o levou nohu a žuchne na zem. Žuch. Násadou kopí nevědomky bouchne příšerku.)
Návrat nahoru Goto down
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jun 17, 2012 4:27 am

Ikatsu: (Najednou se na Kyoko vrhne nějaké chlupaté stvoření a děje se to všechno tak děsně rychle a tak se jí snažím pomoc od toho zvířátka. Když neštastnou náhodou místo toho aby jeho trefila tak trefí mě a já spadnu na zem.) Auuu, buď trochu opatrnější, můžeš někoho zranit. ( Chytnu se za hlavu tam kde mě udeřila)
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jun 17, 2012 5:58 pm

Akira: (Škleb.) Jéhe, sry. (Sundá Nei na zem a vrhne se ke Kyoko. Uhne před násadou a strhne z ní příšerku, která okamžitě na Aki obrátí svou pozornost a drápy. Začnou se spolu koulet v nízké tvrdé trávě. Nakonec přeci jen přimáčkne obludku k zemi.) Nemáte někdo provaz? Rychle!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí města Tarenis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí města Tarenis
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tarenis (jižní Igneelia)
» Ingneelijská města
» Ulice města

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: