RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Okolí města Tarenis

Goto down 
+2
Irasus Tain
Feya Elären
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:18 pm

Elliza: Takže máš vlastní magii!? Nekupovanou! (Oči jí září nadšením.) Tak rychle. (Hodí do sebe co sní, zbytek zabalí do kusu látky, chytne ho za ruku a se smíchem ho táhne ven.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:30 pm

KuroKu: (Zakývá hlavou ANO) Tak co tady venku??(ukáže) Wind Fly. (Rozšíří tlouštku tvrdého vzduchu aby se tam vešla i Elizza) chytni se mě at nespadneš. (a letí vyzvednout odměnu.)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:37 pm

Elliza: (Nadšeně se rozhlíží po okolí.) Páááni!
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:05 pm

KuroKu: (Vletěj do budovy otevřeným oknem) Hoj, prosím odměnu mám na spěch. A jinak díky zato jídlo. Strněte si za to 500Jewelů, jelikož bylo výborný.

Hospodině: Dobře. (Dává mu 2500 Jewelů.) Tady to je.

KuroKu: Děkuji. Tak půjdem Elizzo a musíme doletět Kia takže se pevně drž. Jelikož poletíme strašne rychle. Pro představu 20x rychleji jak když Kio běží a jen co ho dohoníme spomalim.(letí značně velkou rychlostí.) /Vlastně z Cechu znám jen Feyu asi tam chvilku pobudu musim poznat i ostatní/ Hele támhle je Kio že? (spomalí) Jinak tobě se magie líbí? Jestly jo tak až vyrosteš tak bych tě mohl něco naučit.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:36 pm

Elliza: Vážně bys mě to naučil?! Arigatooo KuroKu-kun!(*) (Obejme ho a směje se.)



(*)Jak tě mají ostatní oslovovat? KuroKu, nebo Irasusi?


Naposledy upravil Feya (admin) dne Sun Feb 20, 2011 7:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 5:44 pm

KuroKu: Jo naučil ale si nato zatím moc mladá.













(*)KuroKu a ne -chan ale -kun jelikož nejsem holka.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 6:15 pm

Elliza: Aha..... A kdy budu dost velká? (Typická otázka malého dítěte xD. (pozn. Fey: Mám doma skoro 6ti letýho bráchu, takže vím, o čem píšu. Very Happy))







(*)Whoops Embarassed , sry, já jsem poslední dobou zblblá z toho, že čtu jednu mangu a tam je zase nii-chan a tak mě to trochu mate. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:44 pm

KuroKu: Až ti bude 11.. (Přiletí do Erasilee) Tak sme tu. Ale nevím kde bydlí tvůj táta takže k němu musíš dojet na koni. A já pudu zpátky do cechu. Takže tu se naše cesty rozchazí někdy tě příjdu navštívit.








(*) Smile natohle se ptaj vždycky všechny děti xD.
(*) Prosimtě kdyžtak to tam pak oprav z chan na kun děkuju.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:49 pm

Elliza: Né, musíš jít se mnou. (Chytne ho zase za ruku a táhne ho přes ulici k velkému domu. Kio kluše vedle.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:52 pm

KuroKu: (Táhne se zaní) No tak dobře. (Jde pořád zaní)













(*)Nevadí že jsem si tam připsal ty jewely z odměny?
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:59 pm

Elliza: (Dojde k domu a zaťuká na dveře. Otevře služka.)

Služka: Ah, vy musíte být jistě mladá paní. Dobře, že jste tady, pán už měl o vás starost. (Koukne na Irasuse(*)) Přivedla jste si doprovod? Pojďte, zavedu vás za otcem.


Ten dům je něco jako dočasné ubytování s obsluhou... neko wink )





(*)Nevadí, když ti KuroKu budou říkat jenom při oslovení a jenom ti, co ně blíž znají? Jinak tamto jsem opravila. Co říkáš na nový smajlíky?
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:00 pm

KuroKu: Ehm. Jen kamaráda... /jak jí todle může napadnout/








(*)skvělý nápad. Smajlíci pěkní.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:08 pm

Služka je zavedla do prostorného bytu s velkou pracovnou, ve které seděl v křesle muž středního věku a něco zapisoval do papírů. Pak vzhlédl a s úlevou se usmál.

Ellizin otec: (Vstane a jde k nim. Cestou dá znamení služce, že může jít.) Ellizo, tolik jsi mi chyběla. Já se bál, že se ti cestou něco stalo.

Elliza: Taky že stalo. Ale taky KuroKu mě zachránil. (Hodí po něm zářivý úsměv.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:12 pm

KuroKu: (usměje se)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:28 pm

Ellizin otec: Opravdu?

Elliza: (Začne vyprávět, jak se to stalo. Něco sem tam přibarví a vykládá to hrozně dramaticky. Very Happy)


Naposledy upravil Feya (admin) dne Sun Feb 20, 2011 8:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:32 pm

KuroKu: Ano (je nervózní) (nechá jí to vyprávět podle sebe)

Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:36 pm

Ellizin otec: (Přejde k Irasusovi.) Jem ti velice vděčný, hochu. Ty jsi kouzelník z jednoho z těch nových cechů, že? Mohu pro tebe za záchranu své dcery něco udělat?

Elliza: (Dá si ruce za záda za zazubí se.) Byl jsi statečný, KuroKu-kun.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:47 pm

KuroKu: Ano jsem Větrný Mág z cechu Fiery Rainbow. Jestly budete někdy potřebovat pomoct tak stačí říct. Jelikož ste obchodník jak se mi Elizza zmíníla někdy byste se mohl dostat do problémů, takže se před obchodníky nezminujte že máte dceru. A jestly by se nahodou něco špatného stalo nebo se Elizza stratila dejte mi vědet. A ještě bych chtěl poprosit mohu si nadnešek Elizzu půjčit? Potřeboval bych jí jen něco koupit. Děkuji. (Starostlivým pohledem se podívá do očí Elizzina otce)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:58 pm

Ellizin otec: Dobrá. Na, tady máš nějaké peníze, abys moc neutrácel ze svého. (Podá mu váček asi se dvěma tisíci.) Co ti zbyde, to si nech. Je to dar. Rád jsem tě poznal....jakže se to jmenuješ?

Elliza: (Oči se jí rozzáří.) Ty pro mě máš překvapení!
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:04 pm

KuroKu: Děkuji. Jsem Irasus Tain ale říkejte mi KuroKu. Elizzo ovšem že mám. Tak mi půjdeme,pak vám ji přivedu.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:11 pm

Ellizin otec: (Vyprovodí je před dům a ještě jim zamává na cestu.)

Elliza: KukoKu-kun /Říkám to správně?/ , ukážeš mi svůj cech?
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:21 pm

KuroKu:Ano ukážu ale to až potom. Jéé ty sis to ještě nezapamatovala? ne Kukoku ale KuroKu. Wind Fly Naskoč si (Letí sní k obchodu s kouzly a magickými pomůcky.) (před obchodem ji zavře oči aby neviděla jméno) Hádej jméno obchodu. Máš 2 pokusy.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:35 pm

*pokračujeme v ulicích Erasiley atd.*
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 27, 2012 8:16 pm

Akira: (Vykračuje si po cestě a vede jakýsi zasvěcený rozhovor s Nei.) Duhocasky* jsou nejlepší grilované s bylinkovým máslem.

Neirelli: Vážně, ~nya? (Leží Aki na hlavě a tlapkama si podpírá bradu.)

*Igneelijský druh ryby s duhovými ploutvemi a ocasem neko so happy
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 27, 2012 8:23 pm

Kyoko: (Pohupuje se vedle Akiry a tupým koncem násady od kopí bouchá do kamenů v rytmu hudby, která jí zní v hlavě.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí města Tarenis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí města Tarenis
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tarenis (jižní Igneelia)
» Ingneelijská města
» Ulice města

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: