RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Okolí města Tarenis

Goto down 
+2
Irasus Tain
Feya Elären
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 8:52 am

Tarenis je velice rušné přístavní město. Hlavní cesta do středozemí je tedy významnou obchodní tepnou. Nejspíš právě proto si ji jako svůj cíl často vybírají lupiči a různé jiné potvory.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 1:10 pm

KuroKu: (Jde po cestě do Tarenisu)
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 8:11 pm

KuroKu: (Zajde do Tanarisu ukázat misi)

Hospodině: Vítej.

KuroKu: (Pozdraví)Ahoj. (Ukáže papír s misí)

Hospodině: /Dítě? Co si sakra myslí../ (Smutnějším hlasem říká) Neumři tam.

KuroKu:(Usměje se, vyjde ven a použije) Wind Fly (Vznáší se metr nad zemí a hledá jeskynní obludu na cestě mezi Erasileai a Tanarisem, ale nemůže ji najít.) /Sakra jsem to ale hladovej, až se jí zbavim okamžitě se najim v té budově/






Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 9:36 pm

Po cestě se najednou vyřítí splašený kůň. Ztěžka oddychuje, nozdry a oči má rozšířené strachem. Na boku má krvavý šrám po drápech. Za ním se táhne stopa malých kapiček krve. Proběhne kolem a běží dál k městu.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 9:47 pm

KuroKu: Wind Clone (použije Větrný Clon s kterým jde po kapičkách krve dál) Wind Fly (prozatím co klon jde po kapičkách krve tak se vznáší nad klonem a vytrvale vyčkává)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 8:05 am

Za dalším přehybem cesty se nachází skupinka skal. V jedné skále je vidět otvor, ale kapky krve směřují do hustého houští, které skály obklopuje. Odtamtud je slyšet šustění a tlumené vrčení. Mraky začínají zakrývat slunce. Toto je chvíle, kdy obludy v plné síle vyrážejí na lov.


/Áaah...já tak miluju když můžu ,umělecky' popisovat situaci...Very Happy king/
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 12:35 pm

KuroKu: (Vletí pomalu do jeskyně a s Klonem de prohledat husté houští) Panebože!
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 1:00 pm

Vchod do jeskyně je plný kostí zvířat. O kus dál je vidět kompletní lidská kostra. Ve vzduchu je cítit pach krve a zkaženého masa. (No fujtajbl, co to píšu xD) Pak se zezadu slabě ozve pláč. Je to pláč dítěte. V rohu jeskyně se krčí malá holička, něco kolem 5ti let. Podle jejího, dříve jistě lepšího oblečení se dá usoudit, že se jedná o dceru z nějaké průměrnější obchodnické rodiny. Obličej má schovaný v klíně, kolena přitažená k tělu a třese se jak strachy, tak vysílením.

Za houštím je malá kruhovitá mýtina. Uprostřed se právě obluda vydává směrem k cestě. Když spatří klon, rozběhne se proti němu.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 1:11 pm

KuroKu: (Zruší klon a vytvoří ho uní)Neboj se, všechno bude dobrý,vrátíš se domů a budeš hrdinka která přežila střet s obludou a hlavně se pořádně vyspíš. (hladí ji aby neplakala) (mezitím co klon se snaží utišit malou holčičku, jdu se podívat do houští jestly obluda neutekla.)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 2:32 pm

Holčička: (Zvedne hlavu a podívá se na klon.) Kdo...kdo jsi? Já se bojím... (Znovu se rozpláče.)

Obluda: (S řevem se za Irasuse vyřítí z křoví.)




Whoa! 100. příspěvek! Very Happy Cool
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 3:42 pm

KuroKu: (Klon povídá) Tvůj ochránce. Pomůžu ti kdy budeš chtít. (Lekne se) (otočí se a použije)Wind Attack !(Silný útok větrem!)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 3:54 pm

Obluda: (Spadne na záda. Opět se postaví a sekne po Irasusovi svými drápy.)


/U těch drápů jsem si vzpomněla na Tobyho xD/
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 4:04 pm

KuroKu: Au (Krvácí) Wind Fly (let) (vzlétne) Wind Fist (Větrná Pěst a jen co se dostane úplně kněmu použije) Wind Defensive Wall (obranná stěna kterou se snaží využít k útoku) /Zbývá mi jen polovina magické energie a mam pořád děsný hlad no zachvilku to budu mit zasebou a konečne se najím./
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 7:06 pm

Obluda: (Tvrdě dopadne na zem, jedna přední noha jí bezvládně vysí. Postaví se na zadní a zoufale narazí celou vahou do Irasusovy stěny.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 7:44 pm

KuroKu: (stěna se zrušíla, ale omámila obludu) Attack of The Wind!(Útok větrem) (ukončí její terorizaci) Wind Fly (vzlétne a pár kroků před městečkem s důkazem spadne a omdlí)








p.s. Attack of The Wind = Wind Attack
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 8:37 pm

Holčička: (Vzhlédne právě, když se klon rozplývá(*).) Ne, nechoď! (Vstane a rozběhne se ke klonu.)



(*Předpokládám, že jo, když tvůrce omdlel.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 11:49 pm

Stráž: (zvedne malého chlapce a odnese do budovy)

Hospodině: Tak nakonec to zvládnul. (Polije ho studenou vodou aby se probral)

KuroKu: Aaa to studí! Jinak kde to sem?(leží na stole s mokrým obličejem) /Jídlo,Jídlo,Jídlo sláva/ (v okamžiku si uvědomí a zeptá se) kde je ta Holčíčka?

Hospodině: Jaká holčička, si v pořádku mladíku?

KuroKu: Byla tam malá holčička, co když se jí něco stane? Jak sem mohl zapomenout? Prosim vás dejte mi 4x to nejlepší jídlo co tu maté.

Hospodině: Nezdálo se ti to?Ale dobře tady máš (podá mu 4x jejich nejlepší jídlo)

KuroKu: (vzlétne a okamžitě letí vyčerpaný k jeskyni vejde dovnitř ale holčíčka nikde) Holčíčkoo? Kde si? To sem já. Rozběhla ses zamnou omlouvám se musel jsem něco uklidit. (zničený a holčička pořád nikde) /co sem to jen udělal co když se jí něco stane jestly jo nikdy si to neodpustím vždit má život ještě před sebou!/ (slzy stékají po tváři a padají nazem) (jen co se pokusí dát trochu do pořádku vyčistí jeskyni a připraví jídlo a hledá a hledá dál) Haloo holčíčko prosím odpověz. (mezitím sní pomalu jednu porci, aby se ztoho najedl a pokračuje dál)
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:11 am

Holčička: (Mezitím zašla do nedalekého lesa.) Haló, kdepak jsi?

Mezitím se onen splašený kůň vrací po cestě z města. Kdž dojde na úroveň jeskyně, zastaví se.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:13 pm

KuroKu: (po jídle už ma nějakou energii takže) Wind Fly! ( a ještě) Wind Clone. (zajde se podívat jestly ji neuvidí přimo na cestě ale nic a s clonem prohledává les.) Haló, prosím ozvi se. Si tu někde?
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:34 pm

Kůň uvidí Irasuse, přijde k němu a šťouchne do něj čumákem. Pak odkluše k lesu. Brzo doběhne až k holčičce.

Holčička: Kio! (Skočí koni kolem krku.) Kio, kdepak jsi byl? Já už se bála, že tě ta potvora snědla. Nevíš, kudy odsud ven? (Jde vedle koně, směrem ven z lesa, přímo proti Irasusovi.)


Naposledy upravil Feya (admin) dne Sat Feb 19, 2011 3:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 2:18 pm

KuroKu: (Uvidí holčičku a je rád že je v pořádku) Uff. (Odvede ji do čisté uklizené jeskyně, kde vyndá jídlo a dá ho holčíčce a kiovy) Jinak jak se jmenuješ? a kde bydlí tvoji rodiče? v Tarenisu? nebo Erasileai?
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 3:28 pm

Holčička: Děkuju. (Vezme si jídlo.) Já jsem Elliza. Jsme z Tirsenu, ale táta teď obchoduje v Erasilee. Já měla včera jet za ním. Ale pak vyskočila z křoví ta potvora, srazila Kia na zem...a já se jen tak tak schovala sem. (Nervózně si odhrne pramen kaštanových vlasů z čela.) Moc děkuju, žes mě zachránil. (Usměje se na něj(*) A zakousne se do jídla.) Mňam...




(*)Úplně ji vidím, jak se úžasně roztomile usmívá... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:05 pm

KuroKu: Nemáš zaco. Jinak já se vlastně taky nepředstavil. Jsem KuroKu a jsem v cechu Fiery Rainbow sídlící v Erasilee. Jinak nechceš si koně nechat v Tarenisu? Já si tam pudu vyzvednout odměnu zatu hnusnou obludu a jelikož tvůj táta už musí mít strach tak bych tě vzal vzduchem. (usměje se).










(*)Přesně. Jsem rád že mám tak dobrou představivost. Prostě zbožnuju RP.


Naposledy upravil Irasus Tain dne Sat Feb 19, 2011 11:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 10:32 pm

Elliza: Jů, my poletíme! Kio může klidně běžet sám, on zná cestu nazpaměť. Jen tam musíme být dřív než on, aby neměl táta strach. Ty jsi vážně kouzelník? (Zkoumavě si ho prohlíží.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:28 pm

KuroKu: Myslel jsem si že budeš ráda, no tak dobře Kio bude bežet ale tím pádem budu muset letět trochu pomaleji. Aby sme jí moc neutekly a nečekali pak naněj. Ne nejsem kouzelník, jsem Větrný Mág.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí města Tarenis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí města Tarenis   Okolí města Tarenis I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí města Tarenis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tarenis (jižní Igneelia)
» Ingneelijská města
» Ulice města

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: