RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice města

Goto down 
+6
Elliza Misar
Akira Irion
Kyoko
Katashi Aokawa
Irasus Tain
Feya Elären
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 4:13 pm

(Odejde z domu a zajde k Elizze) (Zazvoní)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 6:36 pm

Kyoko: (Vyjde z domu. Zachrápe. Pomalu se vydá směrem na hřbitov.)
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 10:56 am

KuroKu: Pff. (Nikdo neotvírá.) (Zajde procházkou do Cechu)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:09 pm

Katashi : (Vylezu z bytu a ještě jednou se pořádně protáhnu.Pak se klidným krokem vydám k cechu)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:17 pm

KuroKu: (Vyjde z budovy) Chcete se svézt? (nabídne Akiře a Kyoko)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:18 pm

Kyoko: Já klidně, vítr je můj živel.
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:22 pm

Akira: (Ke Kyoko, aby to KuroKu neslyšel.) A pak kdo tu flirtuje vejtaho. Hlavně se nechci ztrapnit ještě víc než do teď. (Vzpomene si na svůj dnešní slavný přícho do cechu. Pak se zas otočí zpět.) Svézt? Na větru? Uneseš nás obě?


Naposledy upravil Akira Irion dne Sun Mar 06, 2011 7:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:26 pm

Kyoko: (K Akiře aby to KuroKu neslyšel.) Já neříkala že ty flirtuješ, já řekla že on flirtuje. A už toho dětinskýho hádání necháme, omlouvám se ti a už se budu klidnit. Sakra a teď jsem si uvědomila jak to vyznělo to s tim živlem a fakt jsem to tak nemyslela. (Rozesměje se.)
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:30 pm

KuroKu: Wind Fly. (roztáhne vítr ať je tam místo pro tři) Ovšem že unesu. (Chytne Akiru za ruku aby náhodou nespadla) Ať nespadneš, náhoda je blbec. (chytne Kyoko za rameno kvůly Akiře) Nespadní.
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:35 pm

Akira: (Volnou rukou chytí Kyoko.) Abys mi tu ty větromilče někde nepoletovala. (Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:38 pm

Kyoko: Díky ( Very Happy ) Pak si s váma oběma potřebuju promluvit. Něco se mi v noci stalo.
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:43 pm

KuroKu: Dobře Kyoko není problém času je dost. /Tak pěkně hebkej stisk ruky jsem doposud nezažil (Akiřin)/ (Vzlétne do vzduchu a pomalu letí a sleduje výhled nad Erasilei) Mno zatím jsem neměl možnost se tu tak pěkně rozhlédnout, většinou sem neletěl takto pomalu. Co říkáte natu pěknou krajinu? Napadlo mě chcete vidět Ostrov Igneel ale museli bysme letět pěkne vysoko..
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:48 pm

Akira: (Mrskne ušima.) Ty snad Kyoko v noci nespíš? (Na Irasuse.) Třeba. Mně se z výšek špatně nedělá, spíš naopak. Jen aby ses moc nevysílíl.
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:49 pm

Kyoko: Spím, ale ne v posteli, jak jsem dneska zjistila.

*Už budu muset jít, pardón panstvo Very Happy Sad
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:55 pm

KuroKu: Ah to je taky pravda ste tu tři mohly bysme spadnout a to nikdo znás nechce. || Tak si to někdy vyletíme sami dva ne? (zašeptá Akiře) || Kyoko ty si náměsíčná?? ( Přistane před Elizzinym domem a zazvoní)

*Ok taky zachvilku pudu. tk Ahoj Kyoko.
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:58 pm

Kyoko: Už to tak vypadá. Ale to není zdaleka všechno. (Převypráví jim co se stalo na hřbitově*.)



*https://rpg-fairytail.catsboard.com/t29-byt-kyoko-raen-street-vedle-akiry, https://rpg-fairytail.catsboard.com/t17p15-ulice-msta, https://rpg-fairytail.catsboard.com/t33-erasilejsky-hbitov
Ale teď už vážně jdu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:03 pm

Akira: No fíha... (Na Irasuse mrkne místo odpovědi.)
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:08 pm

KuroKu: (Mrknutí oplatí aby věděla že si KuroKu všiml) Kyoko ty jsi hvězdný mág že? (typne) Jestly jo mohlo by ty hlasy být hlavně kvůly tomu.

Služka: Dobrý Den.

KuroKu: Zavolejte nám Elizzu, děkuji

Služka: Dobrá dojdu proni.

KuroKu: Akiro zašla by si zítra na večeří a pak ty víš co myslím. Kyoko než se začneš hihňat tak já aspoň své city nezatajuji jako většina.

Služka: Zachvilku příjde vydržte.






Návrat nahoru Goto down
Elliza Misar




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 11

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:00 pm

Elliza: (Vyběhne a skočí Irasusovi kolem krku.) KuroKu-kun! My někam jdeme? (Všimne si Akiry a Kyoko.) Ohaio.*znamená něco jako: Bré ranko Very Happy... Píšu to dobře?* (Zamává jim a Smile) Já jsem Elliza Misar. A tady KuroKu mě učí magii.
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:22 pm

Kyoko: Já už se nebudu hihňat. Začnu na sobě pracovat a zlepším si sebeovládání. (K Ellize:) Ahoj, já jsem Kyoko a jsem hvězdný mág. (Usměje se.)

*Ještě jsem sem na chvilku zaskočila ale už musim jít pinkat neko LOL
EDIT: Tak jsem to předělala na mága aby se někdo nepotento neko LOL neko LOL
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 5:25 am

KuroKu: Ahoj, ne nejdeme ale pusť mě jen ti chci představit kamarádky Kyoko a Akiru s kterýma budem v jednom Týmu. (usměje se na Elizzu)





*Co já o ničem nevým ? Very Happy


Naposledy upravil Irasus Tain dne Mon Mar 07, 2011 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Elliza Misar




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 11

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:08 pm

Elliza: (Nadšená.) A my jdeme na misi?!
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:35 pm

KuroKu: Mise? to není nic protebe prozatím. Až budeš umět Magii ovládat tak ano. Myslím vlastní ne kupovanou mno a to my připomíná něco dalšího a neboj brzo začneš s trénováním. Tak zatím ahoj. Zítra se stavím nejspíš kolem poledne.
Návrat nahoru Goto down
Elliza Misar




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 11

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 9:20 am

Elliza: Ach jo... Tak ahoj. (Zamává a zmizí ve dveřích.)
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 6:05 pm

KuroKu: Mno a co my dnes budem dělat?? Já už asi pudu spát. Pozítří bysme mohly zajít na misi ne? Mno a výběr už nechám na vás když bysme šly. neko so happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice města   Ulice města - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice města
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ingneelijská města
» Okolí města Tarenis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: