RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní místnost

Goto down 
+9
Ikatsu
poncek
Kawarasi
Sheilla Cabby
Katashi Aokawa
Irasus Tain
Kyoko
Akira Irion
Feya Elären
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AutorZpráva
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:27 pm

KuroKu: (štastný) To zatím ještě neumím. Děkuji. Mno Rodiče zatím ne.. ale myslím že jim to vadit nebude. Co myslíš ty Elizzo?
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:28 pm

Katashi: Moc mě těší (řeknu Sheile a usměji se na ní [už zase Very Happy] a pak se kouknu na Feyu a kývnu na ní hlavou jako znamení pozdravu.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:33 pm

KuroKu: (Nenápadně pozoruje jak Katashi kouká na Sheilu) Katashi nenapadlo by mě že toto je tvůj typ.. Sheilo asi se mu líbíš.
(tiše pošeptá do pravého ucha Katashimu) Sory, ale musím být k Sheile upřímný jelikož jedna facka a můžeme odletět pár metrů daleko. Jěště jsem to neviděl ale občané Erasilie říkají že je to velmi přísná a nebezpečná osoba ale má strach ze slunce.


Naposledy upravil Irasus Tain dne Mon Feb 21, 2011 7:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:35 pm

Feya: Promiňte Ellizo a...KuroKu, že? Za chvíli se k vám zase vrátím. (Jde k Sheile a Katashimu.) Ahoj, nejsi ty Katashi Aokawa? (Usměje se a podá mu ruku.) Já jsem Feya Elären, guildmaster. Už jsi v cechu, víš to?
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:37 pm

Katashi: C..Cože??Ona..Ne díky (řeknu trochu nervozně.)/já ji přerazím....Snad tu někdo nečte myšlenky/ (pomyslím si a trochu se usměju na všechny v sále.)Dejte mi prosím sklenici vody (řeknu a otočím na Feyu) Ehm...No jo jsem Katashi...Rád vás poznávám (řeknu) no....vážně??A jak to??Vždyť moji rodiče zde nebyli nebo jo?? (zeptá se jí udiveně a nenápadně sleduji Sheilu)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:40 pm

KuroKu: Dobrá. (Vyčkává)











*Katashi podívej se o pár příspěvku zpátky něco jsem tam zapoměl.


Naposledy upravil Irasus Tain dne Mon Feb 21, 2011 7:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:41 pm

Shelia: (Začervená se.) Ehm. (Odejde mu pro tu vodu.)


Feya: Mám ve městě zpravodaje. (Tajnůstkářsky se usměje. Pak se otočí zpátky k Irasusovi.) Jak proběhla první mise?
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:44 pm



*Teď jsem se koukal a nic nevidím Very Happy


Naposledy upravil Katashi Aokawa dne Mon Feb 21, 2011 7:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:46 pm



(*) Moment, jdu udělat Sheilu, ty si ji pak KuroKu zkopíruj, já ti pošlu jméno, heslo a mail s heslem a napíšeš si topic.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:47 pm

KuroKu:Velmi dobře. A dokonce jsem při plnění zachránil Elizzu, ale to nic nebylo.. ( Usměje se na Feyu) /proč jen sem to říkal teď to začne Elizza znovu dramaticky rozebírat../





*Na to s tou Sheilou.. na Stránce 2
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:50 pm

Katashi (Jakmile se Sheila vrátí z vodou teda jestli se vrátí tak jí vezmu) Děkuju mockrát (řeknu a přejdu k nějakému volnému stolu a tam si pohodlně sednu.

*To s tou fackou??



Naposledy upravil Katashi Aokawa dne Mon Feb 21, 2011 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:53 pm



*Ano. Prosim tě nedávej tolik entrů když píšeš takhle tak jen 3 Entry. Kdyžtak to Editni at nam to tu nezabírá moc místa. Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:57 pm

KuroKu: (Vyčkává jelikož Feya odešla na chvilku do svého pokoje ve Druhém Patře.) Wind Fly. (Vzlétne a letí se podívat do druhého patra k misím.) AU. ( Po tom co se tam chtěl dostat ho něco odhodilo.) AU AU AU ( Má vykloubené zápěstí.) (požádá Katashiho aby mu ho spravil.) Prosim tě Katashi sprav my to zápěstí diky.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:00 pm

Elliza: KuroKu-kun! (Běži k němu. Její prstýnek začne žářit a Irasusovi se narovná zápěstí. Náhlý, ač malý úbytek energie způsobí, že se mírně zapotácí.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:03 pm

Katashi: Ukaž (řeknu a chytím jeho ruku a začnu jí prohlížet) No...Sice nejsem medik ale (řeknu a přede mnou se objeví Archív) Možná tu něco najdu (řeknu a začnu prohledávat Archív) No... (řeknu a trochu škubnu s rukou a vualá...Ruka je v pohodě) Nemáš zač (řeknu a otočím se zpět na Sheilu)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:06 pm

KuroKu: (Okamžite vráti Elizze jeji energii.) Děkuji Elizzo ale toto bylo jen malé zranění. Katashi Děkuji, ale málem si mi ji znovu vykloubil. (Naštvaný že tam Feya dala druh magicke bariery který dovolí projít jen těm kteří mají dostatek magicke energie)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:11 pm

Katashi: No jo no..Promiň (řeknu mu a napiju se ze sklenice a koukám se kdo všechno je v místnosti.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:15 pm

KuroKu: Nevadí stane se hlavně že si chtěl pomoct. Elizzo tvoje Magická Energie je minimální musíme ji vytrénovat a stim nám doufám pomůže Feya jelikož na učení nejsem expert ale pokusím se.
Návrat nahoru Goto down
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:28 pm

Feya: Už jsem tu. (Seběhne ze schodů k Ellize.) Ty jsi říkala, že bys chtěla taky do cechu?


Elliza: Jasně! Ale zatím nic neumím... Ale KuroKu-kun mě to naučí! (Hodí po něm úsměv.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:34 pm

KuroKu: Přesně! Jinak Feyo co je to za magickou barieru?! Vyhodila my zápěstí..!
Elizzo budeme teda Tým?? Jméno Týmu je natobě Smile.



*Jak je to stou Sheilou Učet mám vytvořit?
Návrat nahoru Goto down
Irasus Tain

Irasus Tain


Poèet pøíspìvkù : 116
Join date : 12. 02. 11
Age : 26
Location : Erasilea

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:53 pm

KuroKu: Tak zatím ahoj, jdu odvést Elizzu domů a vyspat se.
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:45 pm

Kyoko: (Vejde a vyčerpaně se svalí na židli u baru.Opře si hlavu o stůl a usne.)
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:37 pm

Akira: (Sdene si k jednomu stolu, podepře si bradu a trochu unaveně e usměje ke Kyoko.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 2:59 pm

Katashi: (sedím u baru a všimnu si že vešly 2 holky.Nakloním se k Sheile.) Kdo jsou ty 2 holky (zeptám se jí)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 5:52 pm

Sheilla: (*Zatím Sheillu píšu já, než se KuroKu vrátí*) (Koukne se tam.) To jsou Kyoko a Akira, jedna je hvězdná kouzelnice a druhá vodní dragonslayer. Přihlásily se sem mezi prvními a daly se hned první den dohromady jako tým. Asi se právě vrátily z mise. ( Smile Začne leštit skleničku.)
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Sponsored content





Hlavní místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní místnost   Hlavní místnost - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 22Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Společenská místnost
» Společenská místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: