RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Erasilejský lesopark

Goto down 
+2
Akira Irion
Feya Elären
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:04 pm

Ikatsu: (Začervenám se) No, ale nvm co bych tě tak mohl naučit. Přeci jen ty používáš božskou magii a ja drakobijeckou.
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Lilith

Lilith


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 16. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:10 pm

Lilith: Ale oba dva používáme oheň ( usměje se ) Sice máme trochu jiný oheň, ale mohl by jsi mě naučit to co umíš ty ( dívá se na Ikatsua s úsměvem )
Návrat nahoru Goto down
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:11 pm

Ikatsu: Dobře. Ted jsem ale zvědav co se z toho vejce vyklube.
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Lilith

Lilith


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 16. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:14 pm

Lilith: To by mě také zajímalo ( obejme vejce a chytí Ikatsua za ruku ) Obejmi ho taky Ikatsu ( začervená se a usměje se )
Návrat nahoru Goto down
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:18 pm

Ikatsu: (Obejmu vejce a začervenám se když mě Lilith chytne za ruku)
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Lilith

Lilith


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 16. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:41 pm

( objímá vejce a drží Ikatsua za ruku ) Ikatsu jsem moc ráda že jsem tě potkala. Jsi můj jediný kamarád ( začervená se a usměje se )
Návrat nahoru Goto down
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:48 pm

Ikatsu: (Objímam vejce i Lilith) Já jsem také rád že jsem tě potkal.
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 1:11 pm

Akira: Sednout?! (Vyškubne jí vejce.) To si děláš srandu? (Zamyslí se a pak se lehce zlomyslně usměje. Kolem rukou jí začne proudit teplá voda, která následně až na jedno místečko obalí vejce. Zatváří se vážně a konstatuje:) Otvor na dýchání.
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 1:45 pm

Kyoko: (Začne se smát.) Dobře ty. Co dál?
Návrat nahoru Goto down
Gats

Gats


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 08. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 3:16 pm

Gats: (Prídem do lesoparku. Niekde v diaľke počujem zvuky tak idem na opačnú stranu. Keď už mám pocit že som dosť ďaleko tak začnem trénovať.) Shimobashira! (V ruke sa mi sformuje ľadová tyč, na jednom konci zaostrená. Hodím ju a snažím sa trafiť do šišky na strome.)
Návrat nahoru Goto down
Lilith

Lilith


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 16. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 4:47 pm

Lilith: Ikatsu nevrátíme se do cechu? ( usměje se )
Návrat nahoru Goto down
Ikatsu

Ikatsu


Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 08. 11. 11
Age : 29

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 4:49 pm

Ikatsu: (Usměju se) Tak dovře a rovnou můžeme zařídit tvůj vstup do cechu. (Odcházím s Lilith.)
Návrat nahoru Goto down
http://bleachworld.forumczech.com/
Lilith

Lilith


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 16. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 4:51 pm

Lilith: ( Následuje Ikatsua ) To by jsme mohli ( usměje se )
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 5:49 pm

Akira: (Zlomyslný děsivý škleb.) Trochu mu pomůžeme. (Jak je vejce obalené vodou, ta ho na proudu vody zvedne a chystá se s ním třísknout o strom.)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 5:56 pm

Kyoko: ( affraid ) Co to děláš?! Takhle se mu něco stane. (Přeruší rukou proud vody a chytí vejce.)
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 6:30 pm

Akira: (Zatváří se ublíženě. Pak vykulí oči.) Dívej! Ono...se to hejbe! (Vyškubne jí vejce, postaví ho ke stromu do měkké trávy, zase ho přikryje teplou vodou a upřeně ho pozoruje.)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 6:50 pm

Kyoko: Šmankote! (Sedne si ke stromu a zírá na vejce.)
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 6:59 pm

Akira: (Zakručí jí v břiše.) Sakra.... (Ale ani se nehne.)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 7:43 pm

Kyoko: Taky mám hlad. (Zamračí se.) Ale zatím to na mě moc nepůsobí.
Návrat nahoru Goto down
Gats

Gats


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 08. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 8:07 pm

Gats: (Hodím tyč a prehodím ju cez 3 šišky naraz. Tyč ich následne strhne zo stromu a letí ďalej.) Zostala ich tam ešte kopa. Musia spadnúť všetky!! ( Zakričím sa začnem hádzať znova a znova....Popri tom tyče dopadajú na miesto kde je teraz Kyoko s Akirou a ja stále hádžem ďalšie.)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 8:13 pm

Kyoko: (Poplašeně se zvedne, když před ní dopadne tyč. Otočí se směrem ke Gatsovi a výhružně na něj ukáže kopím.) Ty pitomče! Co si myslíš že děláš?! Jestli sis nevšiml, tak tu nejsi sám. Nemůžeš dávat trochu pozor?! (Otočí se zpátky k vejci a mumlá si pro sebe nadávky. Kopí si opře přes rameno.)
Návrat nahoru Goto down
Gats

Gats


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 08. 11. 11

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 8:17 pm

Gats: : Tak prepáč nechcel som. Dám si pozor. ( Poviem a keď sa otočí tongue ...Prestanem cvičiť a vraciam sa do cechu. )
Návrat nahoru Goto down
Akira Irion
Stříbrný mág (C)
Stříbrný mág (C)
Akira Irion


Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 30. 08. 10
Age : 26

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 23, 2011 7:20 pm

Akira: (Nevšímá si okolí a ani se nehne.) Hmpf.
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 02, 2011 2:23 pm

Kyoko: Kašlu na to. (Zvedne se a odejde.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Erasilejský lesopark - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský lesopark   Erasilejský lesopark - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Erasilejský lesopark
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Erasilejský hřbitov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: