RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Erasilejský hřbitov

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Feya Elären
Zlatý mág (S)
Zlatý mág (S)
Feya Elären


Poèet pøíspìvkù : 482
Join date : 29. 08. 10
Age : 39

Erasilejský hřbitov Empty
PříspěvekPředmět: Erasilejský hřbitov   Erasilejský hřbitov I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:04 pm

Erasilejský hřbitov 7550273019_74080802_o2
Jako každé město nebo vesnice i Erasilea má svůj hřbitov. Po celý rok je pečlivě udžovaný, aby každý mohl přijít vzdát hold těm, kdo už nejsou mezi námi.
Návrat nahoru Goto down
http://kuroineko-animeworld.blog.cz
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský hřbitov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský hřbitov   Erasilejský hřbitov I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:06 pm

Kyoko: (Vejde branou dovnitř a dojde k jednomu ze zadních nejstarších náhrobků. Lehne si a Sleep .)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský hřbitov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský hřbitov   Erasilejský hřbitov I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:22 pm

Ráno
Kyoko: (Vzbudí se.) /Co to... Kde to jsem?/ (Podívá se na náhrobek před sebou a pokusí se přečíst jméno na něm vyryté. Nejde to, je pevně břečťanem ovité. Zkusí břečťan strhnout, ten však drží na místě. Otře si do kalhot ruce nečisté. Najednou uslyší v hlavě hlasy.) /Co se to děje?/ (Zorničky se jí rozšíří strachem.) Já ani neslyším vlastní myšlenky... (Zacpe si uši a proběhne mezi hroby k bráně. Hlasy ztichnou. Vyndá si prsty z uší.) /To bylo divný./ (Jde se domů převléknout.)
Návrat nahoru Goto down
Kyoko

Kyoko


Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 30. 08. 10
Age : 26
Location : Raen street, Erasilea, Igneelia ;)

Erasilejský hřbitov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský hřbitov   Erasilejský hřbitov I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 6:38 pm

Kyoko: (Zastaví se před branou.) /Snad to vyjde./ (Vytáhne klíč.) Gate of the crab - hiraku! Cancer! Cancere, potřebuju abys přestřihl břečťan co obepíná támhleten náhrobek. Až to uděláš, přečti mi, co je tam napsáno.

Cancer: (Projde branou a zamíří si to k náhrobku. Lehce přestřihne rostlinu a podívá se na nápis.) Takahiro Nuiychi.

Kyoko: /Hmm. Nic mi to neříká. Možná to byla jen náhoda./ Díky Cancere. (Odvolá Cancera a jde do cechu.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Erasilejský hřbitov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Erasilejský hřbitov   Erasilejský hřbitov I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Erasilejský hřbitov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Erasilejský lesopark

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: