RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Gladeský lázeňský park

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:05 pm

Gladeské lázně jsou známé okouzlujícím parkem s nádhernými sochami a fontánkami, kde skoro na každém rohu mají lázeňští hosté zdobený altánek s čerstvým ovocem a freshem zcela zdarma. Zábavní část má vlastní zvířecí park(obdoba dnešní zoo), několik hřišť na minigolf v podobném stylu jako lázeňský park a i jiné klidové atrakce. Jsou zde vyhlášené restaurace, specializující se na různé typy jídel. Pobyt zde je nádherým zážitkem pro každého.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:22 pm

Katashi: (Po nedlouhé procházce malebným městem jsme dorazili k jednomu z několika parků.Sheillu jsem tentokrát vedl já protože jsem měl v plánu zavést jí někam dál mimo lidi.Po chvíli jsme došli k překrásnému jezírku od kterého se odrážel svit slunce.Posadil jsem se na trávu a Sheillu opatrně stáhl k sobě.) Tady je to vážně krásné , viď? (pousmál jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:30 pm

Sheilla: (Pomalu se posadí. Nadechne se svěžího vzduchu a šťastně se usměje.) Je. Nádherné. (Zafouká jemný vítr a a rozvlní jí rozpuštěné vlasy.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:32 pm

Katashi: Hele Sheillo já....je tady jedna věc...co....co bych Ti asi měl říct....ale nevím...jak na ní zareaguješ....tak prosím...hlavně nedělej ukvapené závěry , ano?
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:36 pm

Sheilla: (Zvědavě se na něj podívá.) Hm?
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:45 pm

Katashi: Já..ehm.... (začnu být docela vystresovaný a jednu ruku strčím někam do kapsy a po chvíli najdu něco co jsem hledal.Zhluboka jsem se nadechl a vytáhl tu krabičku.Klekl jsem si na jedno koleno přes Sheillu a krabičku otevřel.) Sheillo...udělala bys mi tu čest...a..stala se mou ženou?
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:50 pm

Sheilla: (Neschopná pohybu, kouká s otevřenou pusou.) Já...já.......a..ano. (Stále částečně nepřítomná nastaví ruku.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 1:57 pm

Katashi: (Její reakce mě částečně zaskočila.Nebo spíš mě zaskočilo to jak po tom vypadala.Ani jsem nevěděl jestli je přítomná i duší , nebo jen tělem.Prsten jsem navlékl na nastavenou ruku) Já....já vážně nevím co říct...popravdě...celkem mě to překvapilo...
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:02 pm

Sheilla: (Ještě chvíli se omráčeně dívá na prsten. Pak mu najednou skočí kolem krku, až ho povalí na zem a rozbrečí se štěstím.)


Naposledy upravil Sheilla Cabby (NPC) dne Sat Jan 28, 2012 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:04 pm

Katashi: (Pousmál jsem se a taky jí objal.) Takže jsi přítomná... (zašeptal jsem tiše a pak jí políbil) Tak co...líbí se Ti? (zeptal jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:12 pm

Sheilla: A jak moc! (Zašeptala a přitiskla se k němu.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:14 pm

Katashi: Tak to jsem rád...vážně... (zašeptal jsem a pořád jí k sobě tiskl)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 2:59 pm

Sheilla: (Políbí ho, a vstane, stále ho drží za ruku.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:02 pm

Katashi: Nemáš hlad nebo žízeň...podle některých jsou tu prý úžasné restaurace... (zeptal jsem se a pousmál se.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:03 pm

Sheilla: (Taky se usměje.) No něco bych si dala. (Následuje ho.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 3:09 pm

Katashi: A konkrétní bys být nemohla...tady je těch restaurací tolik...ale v každé mají něco jiného...A po cestě si můžeme dát i nějaké pití..pokud budeš chtít (pousmál jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:07 pm

Sheilla: Co třeba něco grilovaného? Třeba ryby? Nebo něco jiného? (Usměje se.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 4:09 pm

Katashi: Výběr je na Tobě....pro mně je hlavní to že tam budu s Tebou (pousmál jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:03 pm

Sheilla: Tak jdem. (Pustí ho a rozběhne se s radostným smíchem přes park.) Zkus mě chytit!
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:10 pm

Katashi: Heh... (/3....2....1....Onsei no koe / pomyslel jsem si a kolem mého těla se objevil povlak.Pořádně jsem se odrazil jedou nohou a tím vyběhl za Sheillou.Netrvalo mi moc dlouho a už jsem byl kousek za ní.Kouzlo jsem deaktivoval a doběhl jí po svých.) Tse...myslíš že Tě nechám utéct tak snadno? (zasmál jsem se a když jsem byl vážně kousíček od ní tak jsem se otočil , jednu ruku jí dal pod kolena , druhou kousíček od krku a vzal jsem jí na ruce.) Věř mi...mě nikdy neutečeš...nikdy (řekl jsem a pousmál jsem se.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:13 pm

Sheilla: (Zakřenila se a vyplázla jazyk jako malé dítě.) To není fér! Tys použil kouzlo. (Rozesmála se.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:16 pm

Katashi: Ale nikdo neřekl že nemůžeme (taky jsem vyplázl jazyk) Příště na to musíš pamatovat (zasmál jsem se , ale nepouštěl jsem jí)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:28 pm

Sheilla: (Zavrtěla se.) To mě snad chceš celou cestu nést?
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 6:31 pm

Katashi: No....pokud by Ti to nevadilo tak klidně ano... (pousmál jsem se)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitimeSat Jan 28, 2012 8:10 pm

Sheilla: (Chytí ho rukama kolem krku.) Když jinak nedáš...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gladeský lázeňský park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gladeský lázeňský park   Gladeský lázeňský park I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Gladeský lázeňský park
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Park

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: