RPG hra podle anime Fairy Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG hra podle anime Fairy Tail


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kywonský les (západní "větev" Nyrien)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 8:11 pm

Tichý tmavý les, zavlažovaný temnou Nyrienskou vodou, též přezdívaný Les sta tůní, jelikož na mnoha místech jsou zde zrádné močály a lesní jezírka. Lidé z Glades sem moc nechodí, leda pro vzácné byliny, které zde rostou. Podle pověstí je totiž tento les v moci silných duchů a čarodějnic.
Návrat nahoru Goto down
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeWed Jan 25, 2012 9:39 pm

Sheilla: (Po čtyřech hodinách od chvíle kdy vyšla z Arnyrského tunelu se konečně dostala k lesu. Opatrně se rozhlédla a rychle vklouzla mezi stromy. Proplétala se po tajných cestičkách mezi močály až došla k místům, kde se les měnil a močály přecházely ve svěží trávu s drobnými jezírky. Před ní stál zvláštní dům, jako rostlý z větví a obklopovala ho magická bariéra.)


Naposledy upravil Sheilla Cabby (NPC) dne Fri Jan 27, 2012 1:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 11:45 pm

Sheilla: (Nakreslí na bariéru prstem znak. Zafouká vítr a rozvlní zelené závěsy smutečních vrb a podobných stromů. Z domu vyjde dívka v zeleném s dlouhými zelenými vlasy. Lehce se Shei podobá.)

Dívka: Kdo je to? Kdo ruší klid lesa? (Podívá se na Sheillu.)

Sheilla: Neříkej, že už jsi zapomněla. (Klidně.) Ještě mě stále nenávidíš, Chelso-nee?

Chelsa: (Zatne ruce v pěsti.) Proč...proč jsi přišla nee-chan? Nebo jen Sheillo Mirande? (Zašklebí se a postaví se do bojové pozice.)

Sheilla: (Zamračí se.) Nepřišla jsem bojovat onee-san. Nechme toho. Přestaň na mě najímat ty...oni... (Zadrhne se jí hlas... Tohle už tu přeci bylo.)
Návrat nahoru Goto down
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 9:51 pm

Chelsa: Kdyby nebylo tebe, Niagel by ještě žil! (Zakřičí, rozvlní se jí vlasy a kolem rukou se jí objeví zelená aura.)

Sheilla: Ale vždyť víš, že to není pravda! To ONI ho zabili! Nemola jsem dělat nic a ty to víš! A i kdybych tam nebyla, tak by to dopadlo stejně, možná i hůř. I my jsme to přežily jen málem. (Zoufalá....)

Chelsa: Zmlkni! (Podívá se na ní zvláštně bezvýraznýma očima. Pak zvedne ruce nad hlavu.) Petal Slicer! (Vyšle na Shei ostrou "vlnu" z okvětních plátků.)

Sheilla: (Rychle vytáhne zbraně.) Requip: Element Shooter! Mahō no shotto: Aer! (Vzdušná střela se srazí s Petal slicerem a útoky se navzájem vyruší. Podívá se na Chelsu.) Nech toho nee-san! Já nechci...

Chelsa: Root Whip! (Větev jednoho stromu sebou škubne a velkou silou praští Sheillu.)

Sheilla: (Dostane ránu větví a ta jí srazí na zem. S bolestným úšklebkem se zvedne.) Requip: Rune Sniper! Mahō no shotto: Alpha!!! (Vystřelí runový nápis, který na Chelse vybuchne a odhodí ji dozadu.)

Chelsa: (Vzteklá se zvedne.) A dost! Binding Roots!! (Ze země vyrazí kořeny které svážou Sheillu tak, že se nemůže hýbat. Zlovněstně se usměje.) Petal....Rain. (Zavře oči a jen naslouchá padání ostrých lístků a Sheillině bolesti.)

Sheilla: Áááááááh! (Ostré lístky se jí zasekávají do ramen a řežou jí po těle. Rány jsou bolestivé, ale nekrvácí. Do očí se jí z bolesti mimoděk derou slzy. Zvedne hlavu a řekne směrem k Chelse.) Proč? Co z toho máš?

Chelsa: (Ušklíbne se.) Co z toho mám Shei-nee-chan? Pomstu. Vždycky jsi měla všechno... já jen jedno. A o to jsi mě ty připravila! Root Whip! Petal Rain! Petal Slicer! (Sešle na ní několik kouzel sa sebou.)

Sheilla: Erhm! Akch! (Sevře pěsti, tělo, co kořeny dovolí, zkroucené v bolestivé křeči. Na boku má lehce krvácející ránu.)

Chelsa: Burning Leaves! (Sheillu obklopí listí a vzplane. Když efekt kouzla ustane Shei zůstane v kořenech bezvládně viset. Chelsa se dábelsky usměje.) Leaf Blade. (V ruce se jí objeví zelený meč ve tvaru listu. Jde k Shei a napřáhne na ní meč.) Je konec, nee-chan.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:09 pm

Katashi: Když jsme prolétali nad touto oblastí tak jsem na zemi něco zahlédl.Zastavil jsem draka přímo nad tou oblastí takže ty dvě ženy zahalil docela temný stín.trochu blíž jsem se na ně podíval a na té jedné mi něco nesedělo./Sheilla...nemožné..co ta by tu dělala...ale jsou si tak..podobné...ta druhá vypadá jako její...dvojče...sestra...hmmm...myslím že bych jí měl pomoc.../ pomyslel jsem si a pokynul jsem Odahviingovi aby slétl níž a uslyšel jsem poslední větu.Je konec, nee-chan. ]i]/Takže jsou vážně sestry.../[/i] dodal jsem a pak jsem sundal svou zbraň ze zad./Konec je...ale tvůj.../ pomyslel jsem si a pak jsem se naklonil k Odahviingovi a řekl mu ať odtud raději vypadne.Sice by byl dobrá výhrůžka , ale je to moc nebezpečné pro mně.Hlavně v této době.chvíli jsem ještě stál na jeho krku a čekal na správný moment.Pak jsem skočil dolů a Xionem (alias jméno Katashiho zbraně) přesekl ten její list.Pak jsem jedním očkem pohlédl na bezvládné visící tělo té dívky." Co...si myslíš že děláš?! "
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:16 pm

Chelsa: (Zamračí se. Ryhle vytáhne svůj bič, který je celý trnitý, aby měla alespoň něco na obranu.) Kdo jsi? A jak ses sem dostal. (Neuvědomila si, že při boji přestala kontrolovat magickou bariéru a ta se během jejích útoků na Shei zhroutila. Narovná se.) Jsme Strážkyně lesa. Jeho klid nesmí jen tak někdo narušit.
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:27 pm

Katashi: "Já jsem nikdo...já jsem stín....pracuji v temnotě...abych sloužil světlu!...ale tys mi pořád neodpověděla...CO SI KSAKRU MYSLÍŠ ŽE DĚLÁŠ?!" řekl jsem.(Caps = naštvaný hlas XD) Zatím jsem nedělal nic. "To že jsi nějaká strážkyně lesa nebo co....mě vůbec nezajímá...TO TI NEDÁVÁ PRÁVO ABYS JÍ TAKHLE UBLIŽOVALA!A já se sem dostal tudy" řekl jsem a ukázal na nebe.I když jsem měl na ní vztek , nechtěl jsem dělat moc rychlé závěry tak jsem si jen připravil něco velmi účinného proti květinám.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:31 pm

Chelsa: (Temný výraz.) Ona může za smrt mého bratra. Jen jsem ho chtěla pomstít. (Mračí se a zatíná prsty do dlaní. Ten člověk se jí vůbec nelíbí.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:35 pm

Katashi: Tsche...a to ti jako dává právo...abys na ní útočila když se nemůže ani hnout?!Kdybych já měl zabít všechny lidi co můžou za smrt mé rodiny...tak tady polovina lidí není!!A dělám snad to co ty?!Ne...nejsem takový....a jaké je vůbec tvé "ctěné jméno"?? řekl jsem a ušklíbl se.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:38 pm

Chelsa: Chelsa, pokud ti to stačí. (Zašklebila se.) A mezi mě a Mirande se nemotej!
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:43 pm

Katashi: (Najednou foukl silný vítr a má kapuce byla najednou dole.) Nemám se mezi vás motat jo??A to tě mám jako nechat abys tu nebohou dívku umlátila k smrti??Věř mi..že pokud se jí ještě jednou dotkneš....tak na tenhle den nezapomeneš do konce tvého bídného života....
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:46 pm

Sheilla: (Pomalu otevře oči.) K...Katashi? (Řekne tiše a zase jí opustí vědomí.)

Chelsa: (Pro sebe: /Kso... Takže ona ho zná. Kdo to jen je?! Pro jistotu si nashromáždí magickou energii pro rychlou obranu či útok.)
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 10:53 pm

Katashi: (Tohle byla vážně poslední věc co bych čekal.Zatnul jsem ruce v pěst a do zbraně začal tlačit mou magickou energii takže se rozzářila) Jak se opovažuješ....ubližovat MÉ SHEILLE?! (A nejen že mě tohle překvapilo , ale teď už jsem se nemohl ani udržet./Nesmím to přehnat.../ pomyslel jsem si.Nashromáždil jsem spoustu vzduchu do plic a) Hi no koe (pomyslel jsem si a z mých úst na tu ženu vyletěl ohnivý "sloup")
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:19 pm

Chelsa: (Jakmile vidí, že to začíná být vážné, taky začne kouzlit.) Flower Wall! (Před ní se vytvoří dvoumetrová půlkruhová stěna z květin, ale oheň ji prorazí a odhodí Chel dozadu. Začíná být trochu nesvá. Ukáže k němu.) Petal Rain! (S obtíženi vstane.) Kdo vlastně jsi?!
Návrat nahoru Goto down
Katashi Aokawa
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Katashi Aokawa


Poèet pøíspìvkù : 531
Join date : 21. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:33 pm

Katashi: (Věděl jsem že tímhle nechce zranit jen mně , ale i Shei tak jsem k ní natáhl ruku , dotkl se jí a její tělo jako by zmizelo.Zůstal jen její duch./Ten který nemůže ranit , nemůže být raněn.../ pomyslel jsem si a pak jsem nad sebou udělal Obranné Destičky (pomocí archívu) takže lístky padaly na ně.No....i když jsem se snažil , nebyl jsem dostatečně rychlý a několik lístků mě zranilo.Rána nebyla hluboká , ale i přes to docela štípala.Kolem té ženy jsem vytvořil klec z Obranných destiček a dovnitř jsem dal několik výbušných , ale jen aby jí to omráčilo na nějakou dobu.) Já...jsem tvá noční můra...jednou jedinkrát se přiblížíš k Shei...a já tě vážně zabiju.... (řekl jsem , ale zatím se nic nestalo.Přešel jsem k duchu Sheilly a jakmile jsem k ní dal blíže prst , zase se zhmotnila.Jednu ruku jsem otočil ke kleci , mrskl prsty a destičky vybouchly a omráčily jí.Oblékl jsem si zase kapuci.Pak jsem vše ostatní zrušil a vzal jsem Sheillu na ruce.) Co Ti to udělala? (zašeptal jsem trochu smutně a pohladil jí po tváři.Pak jsem pohlédl k nebi a něco zašeptal.Po několika chvílích už zde byl drak.Já i s Sheillou na něj naskočil a něco mu zašeptal do ucha.Pak jsem vyletěli někam pryč.)
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-halfprince.forumczech.com/
Sheilla Cabby
Mlžný mág (D)
Mlžný mág (D)
Sheilla Cabby


Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 26. 02. 11
Age : 27

Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 11:50 pm

Chelsa: Gyaaah! (Vyjekne a zhroutí se na zem. Když se probere, koukne se na oblohu, jestli tam neuvidí letět je a potichu řekne.) Tak tedy i ty už znáš, jaké to je, když bráníš někoho, na kom ti záleží.... Sheilo Mirande.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kywonský les (západní "větev" Nyrien) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kywonský les (západní "větev" Nyrien)   Kywonský les (západní "větev" Nyrien) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kywonský les (západní "větev" Nyrien)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kywonský les
» Arnyrský tunel (pramen Arien - pramen Nyrien)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RPG hra podle anime Fairy Tail :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: